خاک بر سر این نظام آموزشی که به جای آموزش و پرورش فقط داره از راه ایجاد رقابت های مسخره و بی معنی ارتزاق میکنه و خانواده ها رو هم درگیر خودش کرده و تو ناچاری به خاطر خواسته بچه ت تصمیمی بگیری که میدونی کاملا اشتباهه

بعله دیروز پسرجان هم تو آزمون تیزهوشان شرکت کرد و من از حدود یک ماه مونده به آزمون مدام باهاش صحبت کردم که اصلا مهم نیست نتیجه چی بشه و حتی اگر قبول بشی دو تا بهترین مدرسه شهر رو هم که معلمان خوبی دارند در نظر می گیریم و بعد تحلیل می کنیم و خودت تصمیم می گیری کدوم رو میخوای بری.

روز قبل از آزمون، معلم استعداد تحلیلی براشون ویس فرستاده بود تو کانال کلاس و ی سری نکته ها رو بهشون گفته بود

و ی جاییش می گفت بچه ها ممکنه بغل دستیتون خیلی استرس داشته باشه حالش بد شه فشارش بیفته یا حتی کنترل ادرارش رو از دست بده ولی نباید این موضوع باعث بشه تمرکز شما به هم بخوره و .

واقعا کدوم مدرسه ای در جهان ارزشش رو داره که یک نوجوون این همه فشار و استرس تحمل کنه؟؟؟

دیروز که پسرجان رو بردیم حوزه آزمون 

همه مادرها و حتی پدرها آشفته بودند و استرس داشتند

من واقعا واقعا برام مهم نیس پسرجان تیزهوشان قبول بشه یا نه

چون اولا خیلی تعریف مثبتی از تیزهوشان اینجا نشنیدم

و دوم نمیخوام بیفته تو سیکل معیوب رقابت بیشتر و هر معلمی به خودش اجازه بده با کوچکترین خطای بچه ها سرکوب و تحقیرشون کنه که مثلا شما چطور تیزهوشی هستید و .

داستان زندگی

چالش داستان محبوب بچگیامون

کاش هنوز قدیما بود همه بچه ها میرفتن نزدیکترین مدرسه دولتی به خونه شون و تمام

رو ,ها ,بچه ,هم ,تو ,استرس ,بچه ها ,رو هم ,و حتی ,و ی ,ها رو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

راهبرد نجات اقتصاد ایران مکتب آب سامانه اطلاع رسانی کارگاه های روان شناسی و مشاوره در تهران بنیتا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. fanooscvector نماوا کلیپ 2 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مدرسه صفایی یک مادر دانلود طرح درس ووداکس